Център за подкрепа за личностно развитие
Общински детски комплекс гр.Пещера

Нарича се ОДК, какво ли ще значи това?

Нарича се ОДК, какво ли ще значи това? Руси, Ванче, Майче, Здравчу и Сандрюша, учат ни на танци, песни и да не пуша. Мощни сме олигофрени, но ги слушаме и не правим проблеми. Наказаха ни заради сутрешната физзарядка на която не се появихме и знаем че не е рядка. Вчера до “BILLA” не бяхме и от глад умряхме. Количката ни свърши, защото Петя я довърши. Всеки снощи полудя, защото нямаше храна.

Петя заради бисквитите се разсърди и се качи горе да кърти. Вели млъкна и всичко се кътна, но Пани щом дойде превъртяха всички заради това момче. Събрали се бяхме за белот, но учителите ни направиха на компот. Любомирка ядосана в стаята влиза, че танца не се получил и изпадна в нервна криза. Мърата знае само да се гримира, но красота от нея извира. Дани на моменти киселее, но с лоша енергия не иска да ни облее.

Пани вика ,,Весето е бавна” , и тя като чу в депресия изпадна. Добчето масажче ни направи и оздравяха нашите стави. Мина е вечно не разбрала говориш и нещо тя е като заспала. Емили на скоро в мажоретките влезе, госпожата настръхна и на пръсти излезе. На Ивето все и се спи, но заради клюката не може да затвори очи. Руса е добра и мила, но ядоса ли се шамари би ни била. Мандаджиев договора на Панчев за “Пайнер” подготвя и вика после ушите в тенджера трябва да си ги сготвя . На Сандрев все Любомирка му е крива, защото тя от дума не разбира. Ванчено в белот добра е, но на репетициите лоша го играе. Майчето на хорце ни учи… ,,за да може отбора да сполучи”

Насладете се на рецитациите, автори на които са страхотните ни деца!!!